Washington Capitals

Next Game

17/12 NY Islanders 1:00

19/12 St LouisBlues. 1:00

20/12 Philadelphia Flyers 19:00

Last Game

12/12 Ottawa Senators 5:1

13/12 Montreal Canadiens 2:1

Headlines

FanShop

   


Caps-tričko

Objednat    


Caps-Tričko

Objednat    


Caps-Figurka

Objednat

Novinky

Volni hráči nebo, kdo dostane smlouvu

Hned po skončení série s Philadelphie se musel generální manažer caps George McPhee pustit do přemyšlení komu dá nebo prodlouží kontrakt. To by nebylo nic nového pro klub NHL ,ale právě vedení Washingtonu to bude mít ze všech týmu NHL nejsložitější. Hned jedenáctí hráčů základní sestavy končí smlouva.

Caps si v letošní sezoně připsali vítězství ve své divizi a tak prožili nejlepší sezonu od roku 2001. Hlavním důvodem byl jednoznačně příchod nového kouče na lavičku Capitals Bruce Boudreau , který působil na farmě Washingtonu. Druha osoba , která se zasloužila o zvednutí caps byl po příchodu z Montrealu Cristobal Huet. Právě Francouzky brankář předváděl vynikající výkony a zároveň s mladou ruskou superhvězdou Ovechkinem byli považování za ty klíčové osobnosti v boji o Play off. 
Sice Washington neprošel přes první kolo Play off , ale fanoušky nemusí byt zklamaní klub má určitě do budoucna vystaráno. 

Jména hráčům s , kterýma se bude jednat:

 Cristobal Huet: Určitě po příchodu jeden s nejdůležitější článku týmu.Nechal se slyšet , že by rád zůstal v týmu.Je to jednoznačně číslo jedna na podpis.Po odchodů Oliho se musí zalepit místo brankáře.

Sergei Federov: Jeho příchod byl určitě dobrá volba hlavně pro Ovechkina , který vněm vidí svůj idol a velice ho respektuje. Generální manažer by určitě měl smlouvu nabídnout formace Semin-Federov-Ovechkin je naprosto skvěla volba.

Mike Green: Klíčová postava defenzivy caps dokonce považován za jednoho z nejlepšího beku sezony. McPhee bude muset přitlačit na finanční prostředky aby si udržel nadějného obránce , který má rad rychlá auta.

Shaone Morrisonn: Jedna s opor z posledních let caps. Defenzivní obránce, který se skvěle doplňoval s Greenem. Bude si určitě chtít polepšit.

Steve Eminger : Odehrál pouhých dvacet utkání nejspíš mu nebude kontrakt prodloužen.

Frederic Cassivi: Podle toho, že vedení Washingtonu podepsalo  kontrakt s náďejným ruským brankářem Varlamovem není velká šance , že dostane novou smlouvu.

Matt Cook: Po příchodu s Vancouveru hrál především v třetí nebo čtvrté pětce.O jeho budoucností v týmu ještě není  rozhodnuto.

Boyd Gordon: Centr čtvrté pětky si určitě svým výkonem v sezoně řekl o místo a jí v nadcházející sezoně.

Olaf Kolzig: Čtrnáct sezon odchytal německý golmán v barvách Capitals už je jasné , že další start si nepřipíše. Po posledním utkání proti Philadelphie si sundal v kabině svou jmenovku. Gesto mluví samo o sobě , ale ještě není rozhodnut jestli ukončí kariéru nebo zkusí jiné angažmá.

Brooks Laich: Si určitě zaslouží novou smlouvu odehrál skvělou sezonu ve , kterých zaznamenal za 87 utkání 43 bodů (22+21).

Eric Fehr: Jeho budoucnost je nejistá všechno se ukáže až časem , kdo dostane nebo nedostane kontrakt.  

 Autor:FanCaps

Žádné komentáře