Washington Capitals

Next Game

17/12 NY Islanders 1:00

19/12 St LouisBlues. 1:00

20/12 Philadelphia Flyers 19:00

Last Game

12/12 Ottawa Senators 5:1

13/12 Montreal Canadiens 2:1

Headlines

FanShop

   


Caps-tričko

Objednat    


Caps-Tričko

Objednat    


Caps-Figurka

Objednat

Novinky

Caps sáhli po Gustafssonovi a Carlsonovi

V letošním draftu Caps sáhli po Antonovi Gustafssonovi a obránci John Carlsonovi. K dosažení těchto hráčů musel generální manažer George McPhee něco obětovat a nebylo toho málo. Aby získal syna bývalého hráče Capitals Bengt-Ake Gustafssona musel obětovat hodně. Za práva na 21. pozici New Jersey Devils daroval první (23. celkově) a druhý (54. celkově) výběr svého klubu.

Co se týče mladého obránce Johna Carlsona jeho draft byl také ovlivněn několika změnami za jeho volbu, která byla celkově 27 musel McPhee dát Philadelphia třetí volbu (84.celkově) a obránce Steva Emingera.

 Gustafsson (Center) -18 let - rodák z Karlskoga,   syn bývalého hráče Caps Bengta Gustafsson, který je pátý v historii klubu v bodování 555 bodů v 629 utkání z let 1979 - 89. Anton hrál v minule sezoně za Frolundu , kde zaznamenal 15 branek a 17 asistenci a to jen ve 33 zápasech.

Anton se prokazuje na ledě jako zkušený hráč, který má skvěly přehled a tvrdou střelu.Také ho zdobí jeho výška a síla, která je na jeho roky obdivuhodná. Ředitel Evropských skautu Goran Stubb řekl:“Pro mě je to univerzální hráč, který skvěle bruslí a je neskutečně draví. Gustafsson dokázal hrát s hráči, kteří byli o dva,tři roky starší a přesto mu nestačili.

 Carlson (Obránce)-18let - V letošní sezoně hrál v Indianě (USHL) odehrál 59 utkání a zaznamenal 43 bodů za 12 branek a 31 asistenci. Umístil se v kanadském bodování obránců na druhém místě.               

John Carlson je velice silný obránce, který je skvěli bruslař ale především ho zdobí tvrdá střela a organizování přesilovek. Jack Barter o něm řekl: „ Jak jsem ho poprvé viděl byl jsem nadšen je skromný kluk, který má vše co má mít moderní obránce tvrdost,střela,bruslení a přehled.

Autor:FanCaps

 

 

Žádné komentáře