Washington Capitals

Next Game

17/12 NY Islanders 1:00

19/12 St LouisBlues. 1:00

20/12 Philadelphia Flyers 19:00

Last Game

12/12 Ottawa Senators 5:1

13/12 Montreal Canadiens 2:1

Headlines

FanShop

   


Caps-tričko

Objednat    


Caps-Tričko

Objednat    


Caps-Figurka

Objednat

Novinky

Caps jednají s hráči

Washington Capitals nabídlo smlouvy  5 hráčům. Těmi jsou obránci Mike Green a Shoane Morrisonn a útočníci Eric Fehr, Brooks Laich a Boyd Gordon.  Tito hráči dostali své smlouvy před předvčerejší deadline (čas vypršení smlouvy). Pokud by tito hráči nedostali nabídky smluv, stali by se v úterý volnými hráči bez omezení.

V této době se taktéž stává, že někteří hráči dostanou vyhazov, kvůli snížení zátěže na platovém stropu. Toto se stalo osudným Jamiemu Huntovi a Sephenovi Wernerovi oba dva se tak stali volnými hráči bez omezení a musí si tak sehnat nové angažmá. Oba tito hráči figurovali ve třetím kole draftu v roce 2003, ale nikdy neúčinkovali v NHL oba hráli jen za farmu v Hersey.

V NHL je teď tak zvaný velký šrumec okolo smluv s hráči, proto je vedení Caps rádo, že si pojistilo služby těchto pěti hráčů.  Hráči však mají čas na rozmyšlenou i když jim jejich kontrakty vypršeli už jsou v jednání Caps a jde o velice lukrativní smlouvy pro tyto hráče. Čas mají do 15.července, kromě trojice Morrisonn, Laich a Gordon. Ti musí dát vědět do 5.července. Pokud se těmto hráčům nebudou nabídnuté smlouvy líbit mohou se odkázat k arbitrážnímu soudu a ten by rozhodl o výši jejich platu.

Autor:Jan Loužecký
Žádné komentáře