Washington Capitals

Next Game

17/12 NY Islanders 1:00

19/12 St LouisBlues. 1:00

20/12 Philadelphia Flyers 19:00

Last Game

12/12 Ottawa Senators 5:1

13/12 Montreal Canadiens 2:1

Headlines

FanShop

   


Caps-tričko

Objednat    


Caps-Tričko

Objednat    


Caps-Figurka

Objednat

News Bears

Hersey Bears podepsali v tomto týdnu dva beky a těmi jsou Bryan Helmer a Greg Amadio. Šestatřicetiletý Helmer je veteránem mezi beky a u týmu Bears má mít úlohu takového rádce. Helmer odehrál i 134 zápasů v NHL za týmy St. Louis Blues, Vancouver Canuks nebo Phoenix Coyotes. Helmer však odehrál i hodně v americké AHL největší stopu zanechal v týmu San Antonio Rampage. V poslední sezoně v San Antoniu odehrál 66 zápasů a připsal si 20 kanadských bodů (5+15). „Jsem rád, že mohu patřit do organizce jako jsou Hersey Bears. Hersey je hokejové město a i lidé tu žijí hokejem a i tým je poskládaný opravdu dobře“, řekl na adresu svého nového působiště sám Hlemer. Další bek Amadio je sedmadvacetiletý mladík, který má výborný potenciál, i když v NHL dosud nenastoupil, v AHL odehrál ctihodných 208 zápasů. Poslední sezonu strávil na farmě Ottawy v Binghamtonu. U Binghampton Senators odehrál loni 50 zápasů a připsal si nejvíce trestných minut v klubu, přesně jich bylo 120. Oba tito hráči podle neověřených zdrojů podepsali dvouleté kontrakty.


Autor: Jan Loužecký

Vedení Hersey Bears, tudíž jejich představený Doug Yingst, potvrdil že Mink bude i další sezonu oblékat dres dres farmy Washingtonu Capitals. Devětadvacetiletý Mink, se vrátil před touto sezonu k týmu z Hersey. Předtím působil v týmu Worcester Sharks (AHL), kde si připsal ve 132 zápasech 118 bodů, za 55 gólů a 63 asistencí. „Ve Worchesteru se mi sice líbilo, ale už se těším domů do Hersey“, Mink totiž pro deník Hersey Tribune uvedl, že u týmu Bears se vždy cítil jako doma. Mink zaznamenal v minulé sezoně za tým ve 43 zápasech 21 gólů a celkově si připsal 40 kanadských bodů. Podle mnohých kritiků by se mohl Mink objevit i u prvního týmu Caps. Povolání Minka z farmy by však následovalo buď kdyby nastala náhla krize a jistý nepostup do play off nebo mnoho zraněných v týmu Caps. Sám Yingst se o tomto hráči vyjádřil že je jak pro Hersey tak i pro Washington Capitals velkým přínosem. Takže vše bude nakonec ležet v rukou samotného Minka. Mink podepsal smlouvu jen na sezonu 2008-09.


Autor: Jan Loužecký

Posledni komentare
22.07.2012 04:01:10: Thanks regarding delivering like terrific subject matter. Also visit my site ; read this book blog
14.07.2012 16:39:31: Incredible such a important websites. Have a look at my website :: de-captcher
14.07.2012 13:30:15: You've got the most impressive sites. Stop by my page :: bangla movie
14.07.2012 09:37:52: Whoa, this is a helpful webpage. Here is my web-site ; decaptcher

Tým Hersey Bears farma Washingtonu Capitals podepsala smlouvy s obráncem Grantem McNeillem a levým křídlem Maximem Lacroixem. Oba hráči podepsali jednoleté kontrakty. Tyto informace oznámil prezident a generální manažer Bears Doug Yingst.

Pětadvacetiletý McNeill odehrál v minulé sezoně za tým Bears 12 zápasů a vstřelil jednu branku a připsal si 65 trestných minut. Však většinu sezony strávil rodák z Vermilionu v týmu South Carolina (ECHL), kde v 57 zápasech vstřelil 4 branky a taky si připsal 213 trestných minut.

Zato jednadvacetiletý Lacroix si odbyl debut za Hersey Bears až v play off Calder Cupu, kde si připsal jednu branku. Ale ani jeho počin nepomohl týmu z Hersey do dalších bojů v play off a Hersey Bears skončilo v semifinále konference. Lacroix uchvátil tým Hersey Bears díky jeho citu pro hru a výbornou koncovkou, kterou ukazoval v týmu Quebec Remparts (QMJHL), kde působil předtím. Za Quebec si v 67 zápasech připsal 30 branek a díky tomuto počinu se dostal na mušku týmu z AHL.

Sám GM Yingst řekl, že oba tito hráči budou pro klub jenom přínosem.

Autor: Jan Loužecký